preloader

Ta strona korzysta z Cookies. Więcej informacji znajdziesz w: Polityka prywatności OK

Kampanie Reklamowe Google Ads

Zastanawiasz się nad inwestycją w taką możliwość reklamy, a może prowadzisz kampanię reklamową w Google Ads ale bez oczekiwanych efektów? Jeśli tak to jesteś we właściwym miejscu. Zajmujemy się przygotowywaniem i optymalizowaniem kampanii reklamowych na rynku niemieckim. Dobieramy najlepsze słowa kluczowe, tworzymy teksty do reklam oraz w razie potrzeby dokonujemy przebudowy strony internetowej w celu zwiększenia zysku z płatnej reklamy.

Google Ads to system reklamowania firmy w sieci, który służy do budowy kampanii reklamowych i zarządzania nimi. Reklama Google Ads to z pewnością najszybsza i jednocześnie skuteczna forma reklamy strony internetowej w Internecie. Część z nich to znane nam linki sponsorowane w wyszukiwarce, które pojawiają się powyżej organicznych wyników wyszukiwania. Są szybkie i łatwe w uruchomieniu ale niestety są płatne.

Jak działamy:

  • dokonujemy analizy Twojej strony i stron Twojej konkurencji,
  • opracowujemy strategię Google Ads,
  • ustalamy cele i tworzymy kampanię,
  • testujemy i optymalizujemy kampanię,
  • przedstawiamy raporty działania.

Nasza Oferta Google Ads w Niemczech

Tworzenie kampanii Google Ads

Stworzymy Państwu indywidualną kampanię Google Ads na rynku niemieckim dostosowaną do potrzeb. Kampanie reklamowe tworzymy dla stron internetowych i sklepów. Ta oferta jest skierowana do klientów którzy są w stanie samodzielnie nią zarządzać. Jeśli są Państwo zainteresowani pełną obsługą kampanii zapraszamy do kontaktu.

Prowadzenie kampanii Google Ads

Poprowadzimy skutecznie reklamę Google Ads. Są one skuteczną i opłacalną drogą pozyskania nowych klientów dla wielu polskich firm w Niemczech. Posiadamy doświadczenie w reklamie w Google i wiele skutecznych kampanii poprowadzonych z sukcesem. Jeśli chcą Państwo dołączyć do grona zadowolonych klientów to zapraszamy do kontaktu.

Audyt kampanii Google Ads

Oferujemy Audyt kampanii, który zawiera badanie skuteczności i efektywności reklamy. Przeprowadzamy audyty niezależnie od rodzaju. Praktycznie każdy przeprowadzony Audyt pokazuje błędy do poprawy. Jeśli posiadają Państwo kampanię Google Ads i chęć zwiększenia jej skuteczności to zapraszamy do kontaktu.

Czy reklama Google Ads w Niemczech się opłaca?

Dobrze zoptymalizowana kampania Google Ads prawie zawsze jest opłacalna. Powinna być śledzona na bieżąco, bo tylko w ten sposób można kontrolować budżet. Odczytywanie danych należy powierzyć specjalistom, dlatego że oni wiedzą w jaki sposób maksymalnie wykorzystać funkcje narzędzia. Reklamy Google Ads są drogie tylko wtedy gdy są nieprawidłowo skonfigurowane, dlatego warto powierzyć to zadanie specjaliście. Kampanie reklamowe to bardzo ważny element internetowych działań marketingowych. Niestety ale zdarza się że w niektórych przypadkach kampanie reklamowe nie przynoszą zamierzonych efektów. Dzieje się tak w przypadku bardzo specyficznej grupy produktów.

Utworzenie dobrze zoptymalizowanej kampani Google Ads to nie tylko dobór odpowiednich fraz kluczowych. Istotne jest czy chcemy promować własną markę czy tylko zwiększyć ruch na stronie. Trzeba jednak pamiętać że cel naszej kampanii uzależniony jest od kosztów jakie chcemy na ten cel przeznaczyć. Kiedy planujemy kampanię Google Ads warto zrobić symulację związaną z uzyskaniem dochodu. Trzeba założyć też, że to co zaplanujemy nie zawszę będzie miało odzwierciedlenie w rzeczywistości.