preloader

Ta strona korzysta z Cookies. Więcej informacji znajdziesz w: Polityka prywatności OK

Konfiguratory Online

Jedna z głównych wad zakupów online jest w większości przypadków brak możliwości dostosowania produktów czy usług do gustu lub indywidualnych i sprecyzowanych potrzeb klienta. Klient niejednokrotnie opuszcza nasza stronę nie mogąc znaleźć w 100% oferty dostosowanej do swoich wymagań. Aby temu zapobiec i jednocześnie przyciągnąć nowych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty konfiguratory produktów i usług online.

Dlaczego warto mieć konfigurator produktu?

Powodów jest mnustwo, zaleznie od typu prowadzonej działalności. Przede wszystkim otrzymasz więcej zamówień oraz znacząco przyśpieszysz czas ich realizacji. To co przedtem wymagało pomiarów, konsultacji telefonicznych czy osobistych wizyt klienta teraz spłynie w jednym dokumencie wprost do realizacji. Zdobędziesz więcej klientów pozwalając im wybrać dokładnie to czego chcą. Zaprojektowany przez nas konfigurator online zapobiegnie niewłaściwemu doborowi elementów zamówienia i związanych z nimi zwrotami. Klient poprzez odpowiednie skonfigurowanie zamówienia dostosuje je do swego budżetu, tym samym nie będzie musiał opuszczać Twojej strony szukając tańszej opcji.

Do jakich produktów lub usług warto wdrożyć konfigurator ?

Konfigurator produktu lub usługi możemy wdrożyć właściwie w stosunku do każdego rodzaju działalności. W wszystkich aspektach gdzie zakup wiąże się z sprecyzowaniem parametrów produktu lub usługi jest on pożądany. Najczęściej tworzymy:

  • konfiguratory okien,
  • konfiguratory dociepleń,
  • konfiguratory ogrodzeń,
  • konfiguratory samochodów,
  • konfiguratory fast-food,
  • konfiguratory nadruków na koszulkach,
  • konfiguratory mebli.