preloader

Ta strona korzysta z Cookies. Więcej informacji znajdziesz w: Polityka prywatności OK

Responsywne Strony Internetowe

Głównym profilem działalności naszej firmy jest tworzenie responsywnych stron internetowych zoptymalizowanych pod kontem SEO. Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas pracy przy realizacji stron internetowych dla naszych klientów pozwala nam tworzyć wyjątkowe projekty, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Podczas każdej realizacji dajemy z siebie 100%, ponieważ naszym celem jest stworzenie czegoś wyjątkowego. Z doświadczenia wiemy, że zawsze trzeba przywiązywać uwagę do szczegółów, ponieważ mają one wpływ na końcowy efekt. Dbamy o to, aby nasze projekty były spójne i przyciągały uwagę. Według przeprowadzonych badań, Klient opuszcza stronę www nie czytając jej treści jeżeli jest przestarzała technologicznie, mało atrakcyjna oraz niezgodna z obowiązującymi trendami.

Wizytówką każdej firmy jest strona internetowa, przez pryzmat której, oceniany jest profesjonalizm przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż, zdobyć nowych Klientów oraz wyróżniać się na tle konkurencji, strona internetowa jest niezbędna. Tylko profesjonalnie wykonany serwis internetowy jest efektywną reklamą, która przynosi zyski. Dzisiaj wszystko kręci się wokół sieci, która może pomóc Ci w budowaniu marki i zdobywaniu nowych klientów.

Kilka najważniejszych funkcji jakie powinna spełniać strona internetowa:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • prezentacja informacji na temat firmy,
  • udostępnianie danych kontaktowych klientom,
  • budowanie wizerunku i wiarygodności firmy,
  • poprawne wyświetlanie strony na każdym urządzeniu mobilnym.

Co wyróżnia nasze strony?

Współpraca z klientem

Etykieta biznesowa mówi wszystko: klient nasz Pan. Szczegółowy wywiad z klientem i ustalenie wymagań to podstawa aby móc zaprojektować satysfakcjonującą klienta i w pełni funkcjonalną stronę internetową. Dla nas bardzo ważne jest podejście do współpracy, tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić owocną współpracę.

Nowoczesny projekt graficzny

Zdajemy sobie sprawę z tego że strona internetowa jest wizerunkiem firmy w internecie. Dzięki naszej kreatywności mamy wiele pomysłów i dla każdego klienta przygotowujemy indywidualny projekt który odpowiada branży i w pełni satysfakcjonuje klienta. Jesteśmy doświadczonym zespołem, dlatego jesteśmy w stanie zaprojektować każdą stronę o różnorodnej tematyce.

Optymalizacja pod wyszukiwarki internetowe

Każda z naszych stron jest w pełni zoptymalizowana, ponieważ dla nas znaczenie ma nie tylko sam wygląd ale szybkość jej działania. Witryna powinna działać jak najszybciej i mieć jak najmniej niepotrzebnego kodu. Odpowiednia optymalizacja grafiki, kodu i treści sprawia, że strona www znajduje się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania, przez co jest zauważana przez klientów.

Opieka techniczna i administracja strony WWW

Administrowanie stroną internetową jest niezbędne, bez względu na to, czy jest ona tylko wizytówką firmy czy rozbudowanym systemem. Podstawą realizacji celów biznesowych jest niezawodność. Oferujemy nadzór nad poprawnością działania strony. W przypadku problemów jesteśmy do dyspozycji i rozwiązujemy je w ciągu 24 godzin.

Wsparcie od samego początku tworzenia strony internetowej

Nawiązując z nami współprace w aspekcie projektowania strony internetowej mają Państwo wsparcie techniczne od rozpoczęcia współpracy. Doradztwo podczas tworzenia strony internetowej jest niezbędnym elementem podczas projektowania lub rozbudowywania witryny internetowej. Projektowanie strony internetowej to proces w którym, przekształcany jest pomysł w narzędzie które spełnia postawione założenia. Zawsze potrafimy znaleźć pomysły i wdrożyć rozwiązanie które w większości usprawni funkcjonowanie firmy. Bez wsparcia zazwyczaj powstają strony standardowe oparte o szablonowe rozwiązania które, nie spełniają oczekiwań klienta.

W procesie tworzenia strony internetowej doradzamy na różnych etapach takich jak:

  • funkcjonalność strony,
  • kolorystyka i grafika na stronie,
  • optymalizacja pod wyszukiwarki internetowe,
  • wybór serwera,
  • Prejestracja domeny.

Proces wdrożenia strony internetowej nie jest naszym ostatnim słowem. Oferujemy kompleksową obsługę marketingową firm która w większości cieszy się dużym zainteresowaniem. Klienci chętnie korzystają z naszych dalszych usług związanych z pozycjonowaniem stron internetowych i promocją firmy w sieci. Możemy również zapewnić pełne zarządzanie stroną internetową oraz proponujemy rozwiązania usprawniające działanie firmy wynikające z jej rozwoju.